Padratoos

فراورده های لبنی پادراتوس

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 37663263 - 051

شرکت فرآورده های لبنی پادراتوس محصول شیر کاکاائو لیوانی با ظرفیت  200 سی سی را جهت مصرف تک نفره تولید می نماید. 

ادامه مطلب...

شرکت فرآورده های لبنی انواع پنیر های یو اف ، آب نمکی و لاکتیکی را با بسته بندی ها و اوزان مختلف (مطابق جدول بالا ) جهت مصارف هموطنان عزیز عرضه می دارد این محصولات از بهترین شیر های صنعتی منطقه و طبق آخرین روش های تولید و استانداردهای جدید تولید می نماید و خانواده ها می توانند با خیال راحت از این محصولات پاستوریزه مصرف نمایند.

ادامه مطلب...

ماست چکیده پادراتوس در سه نوع ساده ( طعمدار نمکدار ) کاکوتی و موسیر تولید می گردد. تمام این ماست ها پاستوریزه بوده و شرایط کنترل کیفی را طی می نمایند. چربی این محصولات 7 درصد و مقدار ماده خشک در آنها 17 درصد می باشد.

 خوشمزگی  ماست چکیده  پادراتوس حاصل عوامل زیر می باشد:

کیفیت شیر ورودی به کارخانه - بدلیل کیفیت بالای شیر منطقه قوچان و تاکید شرکت بر دریافت شیر صنعتی با کیفیت (شیر 10 برابر با کیفیت تر از شیر های خام معمول و بار میکروبی اغلب زیر 1/0 حد مجاز مورد استفاده سایر کارخانجات ) محصولی با کیفیت و طعمی منحصر به فردتولید می گردد.

فرمولاسیون حساس و دقیق - این طعم حاصل فرآیندی است که بر روی شیر انجام می شود و زمان ، محل ، دما و سایر شرایط تولید و افزودنی ها در آن نقش به سزایی دارند

غلظت مناسب محصول و طعم دهنده آن - همچنین  اندازه ذرات طعم دهنده در محصول نهایی که باعث می شود در هنگام مصرف ، مصرف کننده حس بسیار جالبی از خوردن ماست چکیده پادراتوس داشته باشد.

کیفیت اسانس و عصاره های طبیعی - همواره تلاش بر این بوده تا اسانس و طعم دهنده و افزودنی های طبیعی پادراتوس بصورت تازه و از بهترین تولید کنندگان این مواد تهیه گردد تا محصول نهایی کیفیتی صد چندان پیدا کند

سیستم انبار محصول حمل و نقل و توزیع و نگهداری - همواره سعی ما بر این بوده است محصول نهایی در بهترین بسته بندی فاینال شده و در مجهز ترین انبارها و سردخانه ها نگهداری شده و در اسرع وقت توسط سیستم حمل و نقل مجهز و شبکه مویرگی و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور در اختیار مصرف کنندگان عزیر قرار گیرد.

 شرایط نگهداری : ماست چکیده تولیدی در دمای 2 تا 6 درجه سانتیگراد ( دمای یخچال ) قابل نگهداری می باشد.

انواع ماست چکیده پادراتوس در هر یک از طعم ها در وزن و بسته بندی های مختلف عرضه می گردد :

لیوان 100 گرمی پلی استایرنی ( مخصوص نفر و رستوران )

لیوان 250 گرمی پلی استایرنی

لیوان 500گرمی پلی استایرنی

پاکت 900 گرمی نایلونی با بسته بندی بسیار زیبا

ماست چکیده  پادراتوس فاقد هر گونه مواد نگهدارنده است و از مواد کاملا طبیعی و مفید برای سلامتی بدن تهیه شده است

این محصولات دارای نشان استاندارد ملی ایران می باشد.