Padratoos

فراورده های لبنی پادراتوس

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 37663263 - 051

ماست چکیده پادراتوس در سه نوع ساده ( طعمدار نمکدار ) کاکوتی و موسیر تولید می گردد. تمام این ماست ها پاستوریزه بوده و شرایط کنترل کیفی را طی می نمایند. چربی این محصولات 7 درصد و مقدار ماده خشک در آنها 17 درصد می باشد.

 خوشمزگی  ماست چکیده  پادراتوس حاصل عوامل زیر می باشد:

کیفیت شیر ورودی به کارخانه - بدلیل کیفیت بالای شیر منطقه قوچان و تاکید شرکت بر دریافت شیر صنعتی با کیفیت (شیر 10 برابر با کیفیت تر از شیر های خام معمول و بار میکروبی اغلب زیر 1/0 حد مجاز مورد استفاده سایر کارخانجات ) محصولی با کیفیت و طعمی منحصر به فردتولید می گردد.

فرمولاسیون حساس و دقیق - این طعم حاصل فرآیندی است که بر روی شیر انجام می شود و زمان ، محل ، دما و سایر شرایط تولید و افزودنی ها در آن نقش به سزایی دارند

غلظت مناسب محصول و طعم دهنده آن - همچنین  اندازه ذرات طعم دهنده در محصول نهایی که باعث می شود در هنگام مصرف ، مصرف کننده حس بسیار جالبی از خوردن ماست چکیده پادراتوس داشته باشد.

کیفیت اسانس و عصاره های طبیعی - همواره تلاش بر این بوده تا اسانس و طعم دهنده و افزودنی های طبیعی پادراتوس بصورت تازه و از بهترین تولید کنندگان این مواد تهیه گردد تا محصول نهایی کیفیتی صد چندان پیدا کند

سیستم انبار محصول حمل و نقل و توزیع و نگهداری - همواره سعی ما بر این بوده است محصول نهایی در بهترین بسته بندی فاینال شده و در مجهز ترین انبارها و سردخانه ها نگهداری شده و در اسرع وقت توسط سیستم حمل و نقل مجهز و شبکه مویرگی و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور در اختیار مصرف کنندگان عزیر قرار گیرد.

 شرایط نگهداری : ماست چکیده تولیدی در دمای 2 تا 6 درجه سانتیگراد ( دمای یخچال ) قابل نگهداری می باشد.

انواع ماست چکیده پادراتوس در هر یک از طعم ها در وزن و بسته بندی های مختلف عرضه می گردد :

لیوان 100 گرمی پلی استایرنی ( مخصوص نفر و رستوران )

لیوان 250 گرمی پلی استایرنی

لیوان 500گرمی پلی استایرنی

پاکت 900 گرمی نایلونی با بسته بندی بسیار زیبا

ماست چکیده  پادراتوس فاقد هر گونه مواد نگهدارنده است و از مواد کاملا طبیعی و مفید برای سلامتی بدن تهیه شده است

این محصولات دارای نشان استاندارد ملی ایران می باشد.