صفحه اصلی اخبار اخبار عمومی - خانواده خودرو جدید توجوي، خرداد91 مي آيد / آلبوم تصاویر


خودرو جدید توجوي، خرداد91 مي آيد / آلبوم تصاویر

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

185 تا 195ميليون ريال قيمت محصول جديد کرمان موتور
 خبرگزاري موج - خودرو توجوي(TOJOY) با حجم موتور 1300سي.‌سي در دو تيپ هاچ‌بك و سدان وارد بازار مي شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري موج، محمد جعفر مجذوبي سخنگوي گروه خودروسازي کرمان، با بيان اين مطلب گفت: خودرو فوق تحت برند شركت JAC موتورز چين توليد مي‌شود.
وي که در حاشيه مراسم رونمايي از خودرو "توجوي" سخن مي گفت، اظهار داشت: JAC موتورز جزو پنج شركت برتر صنعت خودروسازي چين است كه محصولاتش را تحت ليسانس شركت ميتسوبيشي توليد و عرضه مي‌كند. كرمان خودرو به جز TOJOY توليد ديگر محصولات شركت JAC از جمله يك خودرو SUV را نيز در دستور كار دارد.
مجذوبي پيش‌بيني کرد كه TOJOY با توجه به شرايط فعلي اقتصادي در سطح قيمتي 185 تا 195 ميليون ريال به صورت نقدي وارد بازار شود.

وي همچنين در پاسخ به سوالي در خصوص برنامه‌ توليد خودرو فولكس C30، گفت: اين خودرو توليد شده و مراحل شماره‌گذاري را طي مي‌كند. خطوط توليد اين خودرو در خودروسازي راين نصب شده تا جايگزين محصول ورنا شود.
به گفته سخنگوي گروه خودروسازي کرمان، تست 25هزار كيلومتر خودرو C30 با موفقيت انجام شده و در ارديبهشت‌ ماه سال آينده رونمايي و در دو مدل گيربكس دنده‌اي و اتوماتيك وارد بازار خواهد شد. پيش‌بيني مي‌شود مدل دنده‌اي اين خودرو با سطح قيمتي 225 تا 235 ميليون ريال عرضه و دو سه ماه بعد از آن نيز مدل اتوماتيك اين خودرو روانه بازار شود.
مجذوبي در خصوص سرنوشت توليد آوانته نيز بيان کرد: توليد آوانته تا پايان امسال ادامه خواهد يافت، البته ممكن است تعداد محدودي نيز در فروردين ‌سال آينده توليد شود، اما در نهايت اين خودرو به سرنوشت ورنا دچار خواهد شد.
وي يادآور شد: گروه خودروسازي کرمان به دنبال افزايش تنوع محصولات در سطوح قيمتي مختلف است به‌گونه‌اي كه سال آينده محصولاتي از جمله لوبو 120ميليون ريالي تا خودروهاي 400 تا 500 ميليون ريالي را عرضه خواهد كرد.
سخنگوي گروه خودروسازي کرمان در پايان با بيان اين‌كه اين گروه درخواست خود براي افزايش قيمت محصولات را ارائه كرده و به عنوان مثال براي آوانته هشت تا 10 درصد درخواست رشد قيمت داشته است، خاطرنشان كرد: با وجود رشد هزينه‌هاي مختلف توليد خودرو در ايران، سازمان حمايت از مصرف‌كنندگان و توليد‌كنندگان تاكنون با اين درخواست موافقت نكرده است!

 

 

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 03 اسفند 1390 ساعت 06:08 )