کنترل کیفیتِ پادراتوس

با بهره گیری از کارشناسان شایسته، مجرب و متعهد و تجهیز آزمایشگاه QC به مدرنترین دستگاه های روز دنیا در صنعت لبنیات، شرایطی ایجاد نموده ایم که فقط امکان خروج محصولات کاملا ایمن،سالم و با کیفیت از سرد خانه های شرکت میسر باشد.

واحد کنترل کیفیت کارخانه متشکل از دو بخش شیمیایی و میکروبی می باشد که تمامی مواد اولیه ورودی اعم از شیر خام،مواد افزودنی و طعم دهنده و ظروف بسته بندی، فرآیندها و محصولات نهایی را مورد آزمون و بررسی قرارداده و بصورت مستمر کنترل می نماید. ار آنجا که مواد اولیه ورودی(شیر خام) نقش کلیدی را در کیفیت محصولات نهایی ایفا می کند لذا از تمامی محموله های ورودی به کارخانه قبل از تحویل نمونه برداری بعمل آمده و توسط متخصصین کنترل کیفی مورد آزمون قرار می گیرند. نمونه های دریافتی از لحاظ مقدار اسیدیته،PH،درصد چربی،درصدپروتئین،درصد آب اضافی،رنگ و بو،وجود احتمالی مواد افزودنی، باقیمانده آنتی بیوتیک ها و... آزمایش می شوند که تمامی آزمایشات فوق بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی و نیز توسط تجهیزات و روش های مدرن صورت گرفته و پس از تایید واحد کنترل کیفی مجوز دریافت محموله صادر می گردد.هم چنین واحد کنترل کیفی بر اساس استانداردهای بین المللی 2008:  9001ISO و  :22001 ISO و HACCP که در کارخانه اجرا و پیاده سازی شده اند تمامی مراحل فرآیندهای تولید را بصورت مستمر و مداوم در فواصل زمانی کوتاه و مشخص جهت به حداقل رساندن خطرات ناشی از تولید یک محصول نا ایمن و نا منطبق را مورد منترل قرار می دهند و در صورتی که در هر کدام از مراحل تولید و بسته بندی و یا قرنطینه مغایرتی از لحاظ کیفی، گمی و ایمنی در یک محصول مشاهده گردد بلافاصله دستور توقف خط تولید صادر و اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه لازم صورت می پذیرد.جهت اطمینان از سالم بودن محصولات نهایی قبل از عرضه به بازار هر بچ تولید شده بصورت جداگانه و تصادفی نمونه برداری انجام گرفته و مجددا آزمایشات ارگانولپتیکی، شیمیایی و میکروبی لازم برای آن ها انجام می گیرد و پس از حصول اطمینان کامل از سالم بودن آن اجازه عرضه به بازار جهت محصول فوق صادر می گردد.

نزدیک به سه دهه است که دغدغه ی»پادراتوس» همواره سلامتی مردمان سرزمینمان بوده است، با تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت و همراه با نوآوری و بروز بودن در طعم و فرآیندِ مدرن تولید، تا قدم کوچکی برداشته باشیم در خورِ شان هموطنانمان. با افتخار، دوستِ سالمِ شما